Loading...

Apie mus

 
 Donaldas Andziulis                    
               Vadovas / Kūrybos direktorius                           
 
Patirtis
Per daugiau nei 15 metų darbo stažą sukaupta didžiulė patirtis vykdant įvairiausius darbus reklamos, leidybos ir dizaino srityse.
Per šį laikotarpį laimėtas ne vienas Lietuvos ar tarptautinis konkursas. Sėkmingai įvykdyta daugybė projektų – išleista per 50 reprezentacinių leidinių apie įmones, valstybines organizacijas, universitetus, per 50 knygų, daugiau kaip 20 skirtingų bankų metinių ataskaitų, parengta daugiau kaip 20 reklaminių kampanijų, dešimtys meninių kalendorių, medijos  ir interneto projektų, 6 meninių fotografijų albumai ir dar daug grafinio dizaino ar leidybinių projektų nuo ištisų žurnalų („Archiforma“, „Lietuvos keliai“, „Malonumas“, „Adomas“, „Lietuvos geležinkeliai“, „Psichiatrijos žinios“) iki visų formų spaudinių dizaino, įskaitant nesuskaičiuojamus kiekius fotografijų kadrų ir daugybę teksto puslapių.
Vesti kūrybiniai seminarai Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentams.
 
Išsilavinimas
Vilniaus dailės akademija, dizainas; Vilniaus universitetas, informacijos visuomenės sociologija. Išsilavinimo tarpdiscipliniškumas leidžia nesilaikyti tipinių kūrybinės kvalifikacijos rėmų, teikti klientams kvalifikuotas konsultacijas, sujungiant skirtingų sričių žinias, bei pasiekti kūrybiškų rezultatų.
 
Sukaupta patirtis ir kvalifikacija leidžia vertinti užduotis platesnėje perspektyvoje ir pasiūlyti klientui apibendrintus sprendimus.

Paprastumas yra didžiausias išmanymas  | Leonardo da Vinci

 

 I S T O R I J A 

Ex Arte – tai dizaino agentūra, sukaupusi daugiau nei penkiolikos metų patirtį.
Mes galime įgyvendinti klientų uždavinius dizaino, reklamos ir leidybos srityse.  

Ex Arte yra maža įmonė, tačiau – su didelėmis idėjomis ir svajonėmis. Turime klientų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio: JAV, Vokietijos, Prancūzijos, Danijos, Švedijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Kazachstano.

 
Siekiame paprastumo (keep it simple) ir glaudaus bendradarbiavimo,
kad galėtume sėkmingai įgyvendinti Jūsų tikslus.
 

Paprastumas yra labiau prieinamas ir  greičiau suvokiamas (usability veiksnys).
Paprastumo siekis verčia mus koncentruotis į pačią užduoties esmę, dėl to mes veiksmingai siekiame rezultato – ir mūsų rezultatai yra veiksmingi.

 

 K O D Ė L   M E S  

Kad ir ko jūs ieškotumėte – dizaino agentūros, galinčios nuolat rūpintis Jūsų kasdienių rinkodaros užduočių ir reklaminių kampanijų įgyvendinimu, ar tiesiog grafinio dizainerio, kuris sukurtų Jūsų įmonės katalogą ar logotipą – Ex Arte gali Jums padėti.

Mūsų agentūra nusprendė netapti dideliu fabriku, štampuojančiu projektus, nesistengiančiu nuoširdžiai įsigilinti į kiekvieno kliento uždavinius. Mes, nedidelė agentūra, galime Jums pasiūlyti tiesioginį bendravimą su žmogumi, įgyvendinančiu jūsų projektą – be tarpininkaujančių pardavimo ar projekto valdymo grandžių. Tikime, kad paprastas asmeninis kontaktas yra pats efektyviausias būdas sukurti produktus, geriausiai atitinkančius kliento poreikius. Todėl nusprendėme likti nedideli, tačiau gabūs ir kvalifikuoti savo srities specialistai.

Būdami lankstūs, mes galime efektyviai suformuoti projekto komandą, kuri pasiektų geriausių rezultatų. Mūsų neslegia papildomo ir dažnai nereikalingo administravimo našta. Tai, be abejo, sumažina mūsų išlaidas, kartu sumažina ir mūsų klientų išlaidas – tad veiksmingi sprendimai pasiekiami mažesniais kaštais.

Peržvelkite mūsų klientų sąrašą ar panaršykite po darbų galeriją ir suprasite, kodėl mus renkasi solidūs klientai. Klientai gali džiaugtis gerais rezultatais ir priimtinomis kainomis.