Loading...

Darbai

Kiti darbai

Kuriame parodų stendus įmonėms dalyvaujančioms Lietuvos ir tarptautinėse parodose - nuo idėjos iki realizavimo. Atliekame tarptautinių parodų kūrybinius bei gamybos, montavimo  ir logistikos koordinavimo darbus.

„Ex Arte“ sukurs kokybišką Jūsų įmonės internetinę svetainę – nuo tinklalapio informacinės architektūros projekto iki kokybiško suprogramavimo ir gero dizaino. Juk Jums svarbu, kad Jūsų tinklalapis būtų ne tik dailus, bet, svarbiausia, ir patogus naršyti, o informacija efektyviai pasiektų vartotojus.

Kuriame įmonės firminį stilių: įmonės logotipas, jo panaudojimo variantai, bendras vizitinių kortelių, blankų, reklamų, leidinių dizainas.

Organizuojame fotosesijas, fotografuojame produktus katalogams, architektūrinius ar turistinius objektus, atliekame kokybišką paveikslų perfotografavimą, kuriame meninių fotografijų albumus.

Projektuojame ir gaminame stendus, iškabas, reklaminius stovus interjerui. Projektuojame reklamą ant vitrinų ir apklijuojame iš vidaus, todėl nebūtinas projekto derinimas su savivaldybe.

Kuriame įmonių, produktų, turistinių vietų ir pan. videopristatymus. Parengiame CD katalogus ar pristatymus – nuo CD turinio sukūrimo iki pakuotės dizaino bei gamybos ir pristatymo užsakovui arba išplatinimo klientų kontaktų bazės adresais.

Galerijoje: 52